3bisW dniach 18-20.09.2020 w Radomiu odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w lekkiej atletyce z naszego klubu zakwalifikowało się czterech zawodników Miłosz Wesołowski, Andrzej Dzwonkowski, Tymoteusz Kil i Radek Dzwonkowski, ale Radek doznał kontuzji i na mistrzostwach wystartowało trzech naszych zawodników.

Miłosz i Tymek startowali w biegu na 1500 m., a Andrzej w rzucie oszczepem.

Andrzej rozpoczął nasze zmagania na Mistrzostwach w piątek - rzut oszczepem - eliminacje, które bez problemy przeszedł i awansował do ścisłej 12 i finału który odbył się w sobotę, gdzie zdobył srebrny medal Mistrzostw Polski U18.

W piątek Miłosz i Tymek pobiegli na 1500 m. Miłosz Wesołowski zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski U18 w biegu na 1500m., a Tymek Kil w biegu na 1500 m. zajął dwudzieste miejsce.

Trenerem Andrzeja jest Lech Kwiatkowski, Miłosza - Wojciech Margulewicz, a Tymka Marcin Kłosiński.