4W dniach 28 - 30.07.2021 we Włocławku odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w lekkiej atletyce z naszego klubu zakwalifikowało się czterech zawodników Miłosz Wesołowski, Andrzej Dzwonkowski, Tymoteusz Kil i Oliwia Lewandowska.

W środę, pierwszego dnia Mistrzostw startowali Miłosz Wesołowski w biegu na 1500m., Tymoteusz Kil w biegu na 800m. oraz Andrzej Dzwonkowski w rzucie oszczepem.

7Miłosz Wesołowski w biegu na 1500m. wygrał swoją serię z czasem 3,57,21 druga seria była słabsza i tym samym Miłosz został Mistrzem Polski U 18 w biegu na 1500m. Trenerem Miłosza jest Pan Wojciech Margulewicz.

Tymoteusz Kil startował w biegu na 800m. gdzie ostatecznie zajął 20 miejsce, trenerem Tymka jest Pan Marcin Kłosiński.

Andrzej Dzwonkowski pierwszym rzutem na odległość 66.65 uzyskał awans do ścisłego finału, który odbył się w czwartek.

W czwartek niestety nieudany stary miała Oliwia Lewandowska w rzucie dyskiem, liczyliśmy że wypadnie lepiej, a tak w eliminacjach były 3 rzuty z czego tylko jeden miała mierzony i ostatecznie zajęła dopiero 22 miejsce .

Andrzej Dzwonkowski w finale rzutu oszczepem z wynikiem 62,91  zajął 3 miejsce i tym samym tytuł Brązowego Medalisty Mistrzostw Polski U18.

Trenerem Andrzeja i Oliwi jest Pan Lech Kwiatkowski.